• OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,05%7 354,02
  • DOW 30−0,09%51 876,11
  • Nasdaq −0,24%25 297,62
  • FTSE 100−0,21%10 508,02
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,6
  • OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,05%7 354,02
  • DOW 30−0,09%51 876,11
  • Nasdaq −0,24%25 297,62
  • FTSE 100−0,21%10 508,02
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,6
Astmelise tulumaksu pooldaja, Keskerakonna liider Edgar Savisaar ütles eilses TV3 saates "Gigantide heitlus", et kindlasti ei ole majandusliku arengu peaküsimus maksusüsteemis.
"Eesti majandus võib olla edukas nii ühel kui ka teisel juhul. Soomes on astmeline tulumaks ja kõrgemad määrad ja majandus kasvab ikkagi. See on Soome Nokia. Ja nad on ikka edukad. Inimesed elavad jõukalt," kommenteeris Savisaar. Ta lisas, et ühetaoline tulumaks on veel Venemaal, Ukrainas, Lätis ja Leedus.
"Õiglane on see, et need kellel on paremini läinud, need annavad ka rohkem tagasi," lisas Savisaar.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele