• OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,05%7 354,02
  • DOW 30−0,09%51 876,11
  • Nasdaq −0,24%25 297,62
  • FTSE 100−0,21%10 508,02
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,6
  • OMX Baltic−0,12%308,02
  • OMX Riga−0,17%901,04
  • OMX Tallinn−0,14%2 101,66
  • OMX Vilnius0,15%1 453,98
  • S&P 500−0,05%7 354,02
  • DOW 30−0,09%51 876,11
  • Nasdaq −0,24%25 297,62
  • FTSE 100−0,21%10 508,02
  • Nikkei 225−4,15%69 360,88
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%88,6
Keskerakonna liider Edgar Savisaar ütles saates Gigantide heitlus, et astmelise tulumaksu puhul oleks kõrgeim maksumäär 26 protsenti.
"Me ei kavatse makse tõsta," lisas ta. "Selline maks oleks palgalt, mis on umbes riigikogu liikme keskmise palga suurune. Mina olen valmis maksma rohkem maksu, kui seni. Sina, Mart ei ole valmis maksma rohkem makse kui seni," kommenteeris Savisaar.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele