• OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
  • OMX Baltic0,01%308,39
  • OMX Riga0,28%902,59
  • OMX Tallinn0,1%2 104,65
  • OMX Vilnius−0,06%1 451,83
  • S&P 5000,35%7 384,12
  • DOW 300,52%52 117,36
  • Nasdaq −0,04%25 466,48
  • FTSE 1000,65%10 529,89
  • Nikkei 2254,61%72 366,34
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%86,14
Arengufondi nõukogu esimees Indrek Neivelt usub, et keerulisem majandusolukord on ainult positiivne, kuna paneb uusi lahendusi otsima.
„Praegu on väga huvitav aeg: pangad enam laenu ei anna, kinnisvaraga keegi enam raha ei tee. Mullistus on läbi, vähemalt mõneks ajaks. Samamoodi ei tee raha enam transiidiga. Praegu jääb meil üle vaid puulusikaid teha,“ rääkis Neivelt Arengufondi hommikukohvil.
Tema sõnul aitab kinnisvaraturu jahenemine kaasa uuele arengule. „Ses mõttes ongi praegu huvitav aeg, mis soodustab uute ideede tekkimist. Kui 1990ndatel poleks Soomes lama’t (soome keeles majanduslangus – toim.) olnud, võiks Nokia ikka veel kummikuid toota,“ selgitas ta.

Seotud lood

Hetkel kuum

Podcastid

Tagasi Äripäeva esilehele