Vallandatud Tallinna Hambakliiniku juht: tahtsin ise ammu lahkuda
“Mõni aasta tagasi sain aru, et niipea, kui linnajuhtkond muutub, ei hakka keegi süvenema asja sisusse", ütles Maksim Volkov, keda uus Tallinna võim kolmapäeval SA Tallina Hambakliinik juhi kohalt vallandas.
Uus nõukogu kutsus tagasi Tallinna Hambapolikliiniku juhatuse esimehe Maksim Volkovi.
Foto: Madis Veltman
“Ma kuulasin täna esitatud pretensioone. Kõigi nende kohta olen juba korduvalt sõna võtnud ja ma ei ole absoluutselt nõus, et kliiniku korralduses oli kõik kohutav ja halb,” ütles Volkov Delovõje Vedomostile pärast seda, kui kliiniku uus nõukogu ta töölt vabastas.
Linnale kuuluva Tallinna Hambakliiniku kontrollimisel selgus, et asutuse juht Maksim Volkov sõlmis lepinguid endaga seotud isikutega ning endiselt on lahendamata ammu päevavalgele tulnud rikkumised.
Tallinna koalitsioonileppest leiab punkte, mis võivad tööd anda taristuehitajatele ja arendajatele, tõmmata sirgemaks bürokraatia keerdkäigud ning tuua siia rohkem turistide raha.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.